Bursa’da yerinde Ofis halı yıkama firması

Bursa yerinde halı yıkama firması ararken sizlerin ve tüm Bursa yerlilerinin aynı İstanbul ve Ankara ile İzmir’de olduğu gibi dikkat edecekleri nokta yerinde temizlik hizmeti alırken gelecek firmanın veya pesonelin düzgün olup olmaması önemlidir. yerinde yıkama yapan evlere veya mekanlara gelir diğer teslim alma türünde sadece halıyı alıp götürüp yıkatıp tekrar geri getirir. Sizinle pek bir diyaloğu veya alakası olmaz daha çok halı iledir. ama yeirnde halı yıkamada ev içerisinde yıkama işlemi yapacağı için bizim gibi güvenilir sizlerin kendi ailesi gibi görerek tasıflı düzgün seçme teknisyen gönderir.

bursa halı yıkama

Bursa’da yerinde halı yıkamada cami halı yıkama, ofis halı yıkama ve otel halısı yıkama ile konferans salonu, normal ev halısı yıkama da yapılır. Yerinde halı yıkama ve temizleme daha çok duvardan duvara sabit yapışkanlı halılar da geçerlidir ve el dokuma halılarda az yapılır ve ülkemizde yeni yeni yerinde halı yıkama işlemleri artmaktadır.  Ofislerde bulunan halılar daha çok kuru halı yıkama yöntemi ile yıkanır. bu işlem bizde de mevcuttur ve ofis halısı yıkama temizleme işlemlerinde son derece etkili olan temizlik ürünlerini kullanırız. halının içerisinde kirler ve bakterilerde yok olur ve ofisteki tüm çalışanlar rahat bir nefes alır. Ofisler tertemiz ve sağlıklı olur pırıl pırıl bir ofis çalışma ortamını tertemiz halılar sayesinde elde edersiniz.

OFİS HALISI YIKAMA

ofis halısı yıkama Bursa

Duvardan duvara halıfleksler modern çalışma ortamlarının bir parçasıdır.  Halılar ofislere kazandırdığı estetik değerle en önemli dekoratif ürünlerin başında gelir. Bunun yanı sıra sesin dağılımını kontrol etmesi, hava filtresi işlevi görerek toz ve mikroorganizmaların havada dolaşımını engellemesi gibi birçok işleve sahiptir. Ancak zamanla bu halılar hem yoğun yaya trafiğinden kaynaklı kirlenmeye hem de özellikle çay-kahve gibi lekelere maruz kalmaktadır.

Halı, ortamdaki toz ve kirlenme için bir filtre görevi görebilir. Kirleticileri tutabilir ve havada dolaşımlarını önleyebilir. Bununla birlikte, halı sadece düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılması durumunda kirleri etkili bir şekilde filtreleyecektir. Halıların periyodik olarak temizlenmemesi filtre görevinin de aksamasına neden olur ve sağlık problemlerini de beraberinde getirir. Bu nedenle halıların periyodik aralıklarla profesyonel şekilde yıkanması hem halıların yeniden parlaklık kazanması hem de sağlıklı bir çalışma ortamı yaratılması için son derece önemlidir. Fakat istenilen sonuç için yıkama işleminin muhakkak profesyoneller tarafından yapılması gerekmektedir.

Profesyonel ve Derin Temizlik İçin: Buharlı+Sıcak Sulu Yıkama

Duvardan duvara halı yıkama konusunda karar vermek sizin için zorlayıcı olabilir. Tercih edebileceğiniz çok fazla farklı yıkama tekniği bulunsa da profesyonel ve derinlemesine yıkama için doğru tercih de bulunmak size; çok daha temiz halılar, çok daha sağlıklı bir çalışma alanı ve çok daha mali tasarruf kazandırır.

Örneğin halı yıkamada çok fazla su kullanımı yapan ve uzun kuruma süreleri yüzünden bakteri, koku ve küf oluşumuna sebebiyet veren yöntem sağlıklı ve temiz bir sonuç almanızı engeller. Halıların alt tabakasına suyun geçmemesi için kullanılan kuru köpük şampuanlama yöntemi kuru köpük makineleri ile yoğun köpük üretir ve kirlerin bu köpüklere yapışarak temizlenmesine dayanır. Kuru köpük yıkama sistemleri kiri temizlemekte etkili değildir ve halılarınızı derinlemesine temizleyemez.  Ayrıca oluşan aşırı köpük tam olarak durulanamaz ve geriye çok fazla kimyasal kalıntısı bırakır.

Büyük halı üreticileri tarafından da tavsiye edilen buharlı+sıcak sulu yıkama ile halılardaki kir ve lekeler en derin tabakaya kadar temizlenir.  Halıya gömülü kir ve lekeleri temizlemede çok etkilidir ve halı temizlemenin en iyi yöntemidir. Sıcak sulu yıkama sadece halı görünümünü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda kullanım ömrünü uzatır ve iç mekân hava kalitesini de geliştirir.

Kirlerin tam olarak çözülebilmesi için belirli bir miktar suya ihtiyaç vardır. Üstelik Buharlı+sıcak sulu yıkama en derindeki kirlere kadar ulaşmasına karşılık, halıların altında su birikintisi oluşma durumu kesinlikle yaşanmaz. Küf ve koku oluşumu yaşanmadan derinlemesine temizlik sağlar.  Halılar yalnızca 3-4 saat içerisinde kuruyarak çalışma programınızı aksatmadan kullanmaya devam etmeniz sağlanır.

Halılarınızı geçici yöntemlerle temizletmek halılarınızın yapısını bozabileceği gibi size pahalıya mal olabilir. Çok daha kalıcı ve derin temizlik ile  çok sık yıkama yaptırmanıza gerek kalmaz, halılarınızın orijinal yapısı korunur ve daha az maliyet sağlar.

Bitkisel Özlü Temizleme Solüsyonları ile Organik Halı Temizliği

Sabun, şampuan gibi çok fazla köpüren ve ardında çok fazla kalıntı bırakan ürünler asla tam olarak temizlenemezler. Şampuan kalıntıları hem halılarınızı deforme ederek kullanım ömrünü azaltırlar hem de kuruduklarında yapışkan bir doku alarak kiri kendilerine çok daha fazla çeker ve dolayısıyla halıların çok daha hızlı bir şekilde kirlenmesine neden olurlar.

Sektörünün en güçlü ve modern ekipmanları ile sağlanan buharlı+sıcak sulu yıkamada en gelişmiş, anti bakteriyel, çevre dostu solüsyonlar ile yıkama hizmeti sağlanır. Hem çalışma arkadaşlarınıza hem de halılarınıza zarar verecek toksik içerikli sert kimyasallar kullanılmasına gerek kalmadan doğal temizlik imkânı sağlar. Kullanılan tüm ürünler doğal içerikli, yeşil sertifikalı doğa ve insan dostu ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde ortamdaki toz akarları, bakteriler ve alerjen maddeler temizlenir ve çok daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşabilirsiniz.

Profesyonel temizlik; üretkenliğe teşvik eder, mutlu ve rahat bir çalışma ortamı herkes için en iyisidir.  Siz de halılarınızı gönül rahatlığıyla temizletmek için Bursa’da ofis halısı yıkama hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilir ve özel yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir