Bursa Orhangazi Halı Yıkama

Evlerimizde halı yıkama işlemi oldukça zor olmakta ve uğraş gerektirme, ayrıca boşa su israfına neden olmaktadır. Bunun yanı sıra evlerde yıkanan halılar özel kurutma yöntemleri ile kurutulmadığı için halılar ıslak kaldıkları süre boyunca bakteri üretimine elverişli bir hal alıyor. Ve bu da halıların kısa süre içerisinde tekrardan kirlenmesine neden olmaktadır. Bu konuda profesyonel ekiplerden yardım almak lazım. Biz, Bursa Orhangazi halı yıkamacı olarak, 30 yılı aşkındır sürdürdüğümüz mesleğimizle halılarınızı özenle yıkıyor, evinize / ofisinize tertemiz halılarınızı teslim ediyoruz. Suyu, sabunu, araç – gereci, uğraşması derken halı yıkama işlemi oldukça zordur. Bundan dolayı, kullandığımız araçlar, piyasanın en iyileridir ve sadece bize özgüdür. Halı yıkama için kullandığımız ilaçlarımız dahi bize aittir. Durum böyle olunca Orhangazi halı yıkama hizmetimizde kullandıklarımız,  her şeyiyle bize aittir. En profesyonel bir biçimde halılarınız kirlerinden, lekelerinden arındırılarak, halı yıkama işlemi tamamlanır ve sizlerin kullanımına sunulur. Önceden de bahsettiğim gibi halıları sadece yıkamak değil, kurutmakta çok önemlidir. Özel kurutma yöntemlerimiz ve halı yıkama yöntemlerimiz ile halıların kuruma esnasında asla bakteri oluşumu gibi olaylar gerçekleşmez ve en sağlıklı biçimde halılarınızı bizden teslim alırsınız.

Orhangazi Yerinde Halı Yıkama – Zamandan Tasarruf Edin!

Halı yıkama işlemlerimizde halılarınızı yerinde yıkar ve kısa süre içerisinde kullanıma hazır bir şekilde teslim ederiz. Yerinde halı yıkama hizmeti verdiğimiz için halılarınızı kapınızdan teslim alıp, 1-2 hafta içerisinde getirmiyoruz. Halınızı yıkamamız için bizden randevu aldığınız gün ve saatte ev veya ofis adresinize geliyor, halılarınızı olabildiğince kısa bir sürede (halı boyutlarına, halının kirlilik durumuna göre değişiklik gösterebilir) halınızı olduğu yerde temizliyor ve ayrıca özel yöntemlerimiz ile halı yıkamak için kullanılan suyun %90 oranına varan şekilde suyu geri çekiyoruz. Böylece halılarınız, halı yıkama işleminin ardından en geç 1-2 saat içerisinde kullanılabilir hale geliyor. Evinizde evcil hayvanlarınız ve çocuklarınızı etkileyecek hiçbir zararlı madde içermeyen özel temizlik malzemelerimiz ile halılarınızı yıkıyoruz. Halı yıkama, koltuk yıkama ve yatak yıkama işlemlerimizde kullandığımız kimyasallar içerisinde insan sağlığına zarar verecek hiçbir şey yer almamaktadır. Bizler için en önemli unsur insan sağlığıdır. Temizlik hizmeti verdiğimiz için bu konularda firma olarak çok hassasız. Halı yıkama işlemini yerinde yaptığımızdan dolayı aklınızda soru işareti kalmasın. O gördüğünüz koca makinelerde yıkanan halılardan daha sağlıklı ve temiz bir ortamda halılarınız yıkanmaktadır ve ayrıca yerinde halı yıkama hizmetinde kullandığımız araçlarımızın performansı konusunda sizlere garanti veriyoruz. Özel sıcak karbonatlı halı yıkama yöntemimiz ile halınızın derinliklerine kadar işleyen kirleri, söküp atıyoruz. Böylece, Orhangazi yerinde halı yıkama hizmetimizden faydalanarak en önemli değerimiz olan zamandan tasarruf ediyorsunuz.

Halı Yıkama Fiyatları

Yerinde halı yıkama hizmeti verdiğimiz için müşterilerimizin bizi arayıp randevu alması gerekmektedir. Böylece sizlerin günlük yaşamında en müsait olduğu bir zamanı bizlere bildirirseniz, o saatte orada olup halı yıkama işleminizi yapabilirsiniz. Dilerseniz yataklarınızı ve koltuklarınızı da bizlere yıkatabilirsiniz. Yine aynı kalitede en iyi şekilde koltuk ve yataklarınızın da temizleneceğinden emin olabilirsiniz. Halı yıkama fiyatları, halılarınızın türüne, durumuna, lekeye göre kullanılacak olan temizlik ürünü ve makinelerinden dolayı fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bizlerden randevu alacağınız zaman halı yıkama ücretlerimizi öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir